پرینت
پروانه های ثبت اختراعات بین المللی

 

پایگاه پروانه های ثبت اختراع

توضیحات

 

 این پایگاه دروازه دفتر ثبت اختراع اروپا (EPO) می باشد که امکان جستجو در تعداد وسیعی از داده ها را می دهد.  Espacenet دسترسی رایگان به بیش از 80 میلیون سند پروانه ثبت اختراع در سراسر جهان شامل اطلاعاتی در مورد اختراعات و پیشرفتهای فنی از سال 1836 تا به امروز را می دهد.

 

FPO مشهورترین موتور جستجوی پروانه های ثبت اختراع در جهان است که دارای سرویسی سریع، آسان برای استفاده و قابل اطمینان می باشد که توسط 100 میلیون نفر در سطح جهان از سال 2004 مورد استفاده قرار می گیرد.

 

تمامی پروانه های ثبت اختراع  موجود در پروانه های ثبت اختراع گوگل از دفتر پروانه های ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده (USPTO) می باشد. پروانه های ثبت اختراعات گوگل تمامی مجموعه ثبت اختراعات و میلیونها موارد کاربرد پروانه ثبت اختراع می باشد که از طریق USPTO در دسترس قرار گرفته است و از سال 1790 تا کنون را پوشش می دهد. تا کنون USPTO بطور تقریبی 8 میلیون پروانه ثبت اختراع و 3 میلیون موارد کاربرد پروانه ثبت اختراع را در دسترس قرار داده است.

 

Wipo از طریق پایگاه Patentscope،سرویس جستجوی رایگانی فراهم آورده  که امکان دسترسی به میلیونها سند پروانه ثبت اختراع را ایجاد می کند. 

 

دفتر پروانه ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده(USPTO) آژانسی است در دپارتمان بازرگانی ایالات متحده که پروانه های ثبت اختراع را برای مختراعان جهت اختراعاتشان و ثبت علائم تجاری برای تعیین محصول و مالکیت معنوی را منتشر می نماید.

 

پایگاه داده ای است که توسط دفتر پروانه ثبت اختراعات آلمان میزبانی می شود و به نسخه هایی از پروانه های ثبت اختراعات و بسیاری دیگر از پروانه های ثبت اختراع خارجی پیوند دارد. اغلب تکمیل کننده پایگاه Espacenet بویژه برای اسناد آلمانی می باشد.

 

شامل چکیده انگلیسی پروانه های ثبت اختراع ژاپن از سال 1976 می باشد.

 

CIPO مشتمل بر پروانه های ثبت اختراع کانادا می باشد که به صورت تمام متن قابل دسترسی می باشند.

 

سامانه پست الکترونیکی برای افرادی است که به پروانه های ثبت اختراع نیاز دارند. کاربری که مشترک این سامانه باشد، به طور دوره ای از جدیدترین اختراعاتی که در ایالات متحده آمریکا ثبت شده اند مطلع می شود.

 

 

 

تمام حقوق این اثر برای شرکت مهندسی ارتباطات پیام مشرق و نرم افزار کتابخانه 2.0 ثنا محفوظ می باشد.